Diamantový kotouč 230x25,4 PRO CERAM GLASS
| Kód: | 20010221 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 981,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 464,17 Kč |
| Přepočtená cena: | 126,49 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 104,53 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | PRO CERAM GLASS |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.475 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, tvrdá dlažba, tvrdý obklad, kámen, gres |
| EAN: | 5450248412649 |
| Katalog: | 70184630187 |
| Cena bez DPH: | 3 784,82 Kč |
| Cena s DPH | 4 579,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 164,54 Kč |
| Cena s DPH | 5 039,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 632,83 Kč |
| Cena s DPH | 765,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 543,68 Kč |
| Cena s DPH | 3 077,85 Kč |