Diamantový kotouč 250x30/25,4 DT900FL Special
| Kód: | 20010464 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 660,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 372,28 Kč |
| Přepočtená cena: | 70,48 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 58,25 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 250 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | DT 900 FL Special |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 7 600 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| Použití podle materiálu: | obklad, dlažba, porcelán, keramika, mramor |
| EAN: | 4014855255962 |
| Katalog: | 331047 |
| Cena bez DPH: | 876,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 061,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 212,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 467,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 120,17 Kč |
| Cena s DPH | 145,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 215,72 Kč |
| Cena s DPH | 2 681,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 174,50 Kč |
| Cena s DPH | 1 421,15 Kč |