Diamantový kotouč 300x20 ATLAS UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010265 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 1 586,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 311,54 Kč |
| Přepočtená cena: | 67,86 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 56,08 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | ATLAS UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 1.272 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248226635 |
| Katalog: | 70184614179 |
| Cena bez DPH: | 4 538,80 Kč |
| Cena s DPH | 5 491,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 518,97 Kč |
| Cena s DPH | 3 047,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 056,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 698,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 934,88 Kč |
| Cena s DPH | 2 341,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 653,76 Kč |
| Cena s DPH | 8 051,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 819,76 Kč |
| Cena s DPH | 9 461,91 Kč |