Diamantový kotouč 300x20 DT602A Supra
| Kód: | 20010504 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 953,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 614,72 Kč |
| Přepočtená cena: | 83,02 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 68,61 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DT 602 A Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 18 |
| Hmotnost: | 1.098 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, pískovec |
| EAN: | 4014855224715 |
| Katalog: | 327025 |
| Cena bez DPH: | 2 032,32 Kč |
| Cena s DPH | 2 459,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 316,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 593,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 471,88 Kč |
| Cena s DPH | 4 200,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,79 Kč |
| Cena s DPH | 7 957,92 Kč |