Diamantový kotouč 300x20 PRO BETON
| Kód: | 20010012 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 155,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 955,28 Kč |
| Přepočtená cena: | 49,41 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 40,83 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | EXTREME GRES |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,4 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.152 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248729419 |
| Katalog: | 70184602447 |
| Cena bez DPH: | 2 470,80 Kč |
| Cena s DPH | 2 989,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 859,50 Kč |
| Cena s DPH | 4 670,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 715,08 Kč |
| Cena s DPH | 2 075,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 303,27 Kč |
| Cena s DPH | 5 206,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 930,24 Kč |
| Cena s DPH | 2 335,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 784,82 Kč |
| Cena s DPH | 4 579,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 290,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 561,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 987,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 194,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 436,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 947,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 630,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 973,46 Kč |