Diamantový kotouč 300x20 DT900B Special
| Kód: | 20010549 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 989,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 470,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 127,79 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 105,61 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DT 900 B Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 20 |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855216697 |
| Katalog: | 325078 |
| Cena bez DPH: | 4 303,27 Kč |
| Cena s DPH | 5 206,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 955,28 Kč |
| Cena s DPH | 1 155,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 132,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 789,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 628,88 Kč |
| Cena s DPH | 760,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 673,96 Kč |
| Cena s DPH | 815,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 472,04 Kč |
| Cena s DPH | 1 781,17 Kč |