Diamantový kotouč 300x25,4 EXTREME CERAM SOFT
| Kód: | 20010215 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 4 232,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 497,74 Kč |
| Přepočtená cena: | 180,98 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 149,57 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME CERAM SOFT |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Výška segmentu: | 9,5 mm |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Použití podle materiálu: | extra tvrdý glazurovaný keramický obklad, žula, mramor, kamenný obklad |
| EAN: | 5450248730422 |
| Katalog: | 70184602483 |
| Cena bez DPH: | 353,11 Kč |
| Cena s DPH | 427,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 118,15 Kč |
| Cena s DPH | 142,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 166,72 Kč |
| Cena s DPH | 5 041,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 274,88 Kč |
| Cena s DPH | 22 112,60 Kč |