Diamantový kotouč 300x30/25,4 EXTREME UNIVERSAL LASER
| Kód: | 20010106 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 6 161,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 091,77 Kč |
| Přepočtená cena: | 263,56 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 217,82 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | EXTREME UNIVERSAL LASER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.164 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, stavební materiály |
| EAN: | 5450248218777 |
| Katalog: | 70184612282 |
| Cena bez DPH: | 3 250,32 Kč |
| Cena s DPH | 3 932,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 632,91 Kč |
| Cena s DPH | 1 975,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 497,74 Kč |
| Cena s DPH | 4 232,26 Kč |