Diamantový kotouč 350x20 LD60 PROline
| Kód: | 20010668 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 3 026,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 501,54 Kč |
| Přepočtená cena: | 129,43 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 106,97 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | LD60 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 11,0 mm |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt |
| EAN: | 4011890085226 |
| Katalog: | 303747 |
| Cena bez DPH: | 4 336,66 Kč |
| Cena s DPH | 5 247,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 176,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 052,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 239,64 Kč |
| Cena s DPH | 3 919,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 303,27 Kč |
| Cena s DPH | 5 206,96 Kč |