Diamantový kotouč 350x25,4 LD60 PROline
| Kód: | 20010669 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 3 026,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 501,54 Kč |
| Přepočtená cena: | 129,33 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 106,88 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | LD60 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 11,0 mm |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt |
| EAN: | 4011890072417 |
| Katalog: | 303496 |
| Cena bez DPH: | 11 571,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 000,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 163,48 Kč |
| Cena s DPH | 1 407,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 293,02 Kč |
| Cena s DPH | 6 404,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 017,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,47 Kč |