Diamantový kotouč 350x25,4 LD70 TOPline
| Kód: | 20010662 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 4 342,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 588,46 Kč |
| Přepočtená cena: | 185,75 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 153,51 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | LD70 TOPline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 13,0 mm |
| Hmotnost: | 1.71 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, čerstvý beton |
| EAN: | 4011890072349 |
| Katalog: | 303489 |
| Cena bez DPH: | 2 215,72 Kč |
| Cena s DPH | 2 681,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 232,00 Kč |
| Cena s DPH | 280,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 151,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 603,01 Kč |