Diamantový kotouč 350x20 DT350A Extra
| Kód: | 20010498 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 011,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 662,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 85,33 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 70,52 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DT 350 A Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 21 |
| Hmotnost: | 1.63 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, pískovec |
| EAN: | 4014855301324 |
| Katalog: | 337732 |
| Cena bez DPH: | 2 040,44 Kč |
| Cena s DPH | 2 468,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 647,28 Kč |
| Cena s DPH | 783,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 417,60 Kč |
| Cena s DPH | 505,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,36 Kč |
| Cena s DPH | 323,50 Kč |