Diamantový kotouč 350x20 EXTREME UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010088 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 9 787,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 089,17 Kč |
| Přepočtená cena: | 415,47 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 343,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | EXTREME UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, přírodní kámen, střešní krytina, tvrdý obklad |
| EAN: | 5450248183907 |
| Katalog: | 70184611427 |
| Cena bez DPH: | 3 585,76 Kč |
| Cena s DPH | 4 338,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 290,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 561,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 723,95 Kč |
| Cena s DPH | 3 295,98 Kč |