Diamantový kotouč 350x25,4 DG210 ALLCUT TOPline
| Kód: | 20010658 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 1 938,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 601,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 82,89 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 68,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DG210 ALLCUT TOPline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,1 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 3,0 mm |
| Hmotnost: | 1.454 kg |
| Použití podle materiálu: | armovaný beton, betonářská a lehká stavební ocel, stavební materiály, plast |
| EAN: | 4011890071465 |
| Katalog: | 303368 |
| Cena bez DPH: | 267,36 Kč |
| Cena s DPH | 323,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 993,96 Kč |
| Cena s DPH | 3 622,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 264,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 174,50 Kč |
| Cena s DPH | 1 421,15 Kč |