Diamantový kotouč 350x25,4 EXTREME GRANITE
| Kód: | 20010231 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 6 404,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 293,02 Kč |
| Přepočtená cena: | 273,64 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 226,15 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME GRANITE |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.703 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, přírodní kámen, betonový překlad, bloky |
| EAN: | 5450248702726 |
| Katalog: | 70184601174 |
| Cena bez DPH: | 4 177,74 Kč |
| Cena s DPH | 5 055,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 202,56 Kč |
| Cena s DPH | 8 715,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 629,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 971,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 807,36 Kč |
| Cena s DPH | 976,91 Kč |