Diamantový kotouč 350x30 DT600U Supra
| Kód: | 20010416 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 948,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,16 Kč |
| Přepočtená cena: | 125,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 103,39 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 30,0 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 37 |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855217878 |
| Katalog: | 325196 |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 293,32 Kč |
| Cena s DPH | 2 774,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 850,28 Kč |
| Cena s DPH | 1 028,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 956,45 Kč |
| Cena s DPH | 2 367,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 239,74 Kč |
| Cena s DPH | 7 550,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 032,32 Kč |
| Cena s DPH | 2 459,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 017,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 239,64 Kč |
| Cena s DPH | 3 919,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 914,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 315,94 Kč |