Diamantový kotouč 400x25,4 ASFALT PROFI 15
| Kód: | 20010779 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 6 105,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 046,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 259,17 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 214,19 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | ASFALT PROFI 15 |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,5 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 2.03 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, velmi abrazivní materiál |
| Cena bez DPH: | 1 316,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 593,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 992,81 Kč |
| Cena s DPH | 8 461,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 673,96 Kč |
| Cena s DPH | 815,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 351,48 Kč |
| Cena s DPH | 425,29 Kč |