Diamantový kotouč 400x25,4 DT 900 G Special
| Kód: | 20010484 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 7 572,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 258,49 Kč |
| Přepočtená cena: | 323,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 267,62 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 900 G Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 14,0 mm |
| Počet segmentů: | 27 |
| Hmotnost: | 2.179 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, porfír, křemenec, teraco |
| EAN: | 4014855443000 |
| Katalog: | 359080 |
| Cena bez DPH: | 6 576,79 Kč |
| Cena s DPH | 7 957,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 907,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 098,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 665,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 015,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 841,20 Kč |
| Cena s DPH | 5 857,85 Kč |