Diamantový kotouč 400x25,4 EXTREME UNIVERSAL LASER
| Kód: | 20010108 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 6 412,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 299,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 274,32 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 226,71 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME UNIVERSAL LASER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 2.392 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, stavební materiály |
| EAN: | 5450248184782 |
| Katalog: | 70184611438 |
| Cena bez DPH: | 6 316,45 Kč |
| Cena s DPH | 7 642,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 675,45 Kč |
| Cena s DPH | 817,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 250,98 Kč |
| Cena s DPH | 2 723,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 090,40 Kč |
| Cena s DPH | 1 319,38 Kč |