Diamantový kotouč 400x25,4 STANDART BETON
| Kód: | 20010749 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 4 210,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 480,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 178,88 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 147,84 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | STANDART BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,5 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, betonové zdivo a tvarovky, měkký a středně tvrdý stavební materiál, cihla |
| Cena bez DPH: | 339,88 Kč |
| Cena s DPH | 411,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 276,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 543,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 316,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 593,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,27 Kč |
| Cena s DPH | 471,02 Kč |