Diamantový kotouč 500x25,4 CLASSIC BETON
| Kód: | 20010027 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 7 196,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 947,32 Kč |
| Přepočtená cena: | 307,72 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 254,32 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 500 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | CLASSIC BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,4 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 4.218 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248687429 |
| Katalog: | 70184694416 |
| Cena bez DPH: | 5 731,66 Kč |
| Cena s DPH | 6 935,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 362,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 649,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 693,04 Kč |
| Cena s DPH | 838,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 132,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 789,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 815,97 Kč |
| Cena s DPH | 2 197,32 Kč |