Diamantový kotouč 500x25,4 PRO BETON
| Kód: | 20010019 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 6 935,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 731,66 Kč |
| Přepočtená cena: | 296,56 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 245,09 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME GRES SILENCIO H15 |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.235 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248822509 |
| Katalog: | 70184632570 |
| Cena bez DPH: | 4 166,72 Kč |
| Cena s DPH | 5 041,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 947,32 Kč |
| Cena s DPH | 7 196,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 873,85 Kč |
| Cena s DPH | 8 317,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 874,32 Kč |
| Cena s DPH | 5 897,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 969,68 Kč |
| Cena s DPH | 2 383,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 340,55 Kč |
| Cena s DPH | 412,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,56 Kč |
| Cena s DPH | 2 407,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 482,17 Kč |
| Cena s DPH | 583,42 Kč |