Diamantový kotouč 500x25,4 EXTREME SILENCIO UNI
| Kód: | 20010053 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 15 301,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 645,51 Kč |
| Přepočtená cena: | 649,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 536,77 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 500 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME SILENCIO UNI |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 4.159 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály, šamot, žula, čedič, achát |
| EAN: | 5450248414155 |
| Katalog: | 70184630309 |
| Cena bez DPH: | 928,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 122,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 897,59 Kč |
| Cena s DPH | 7 136,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 993,96 Kč |
| Cena s DPH | 3 622,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 246,42 Kč |
| Cena s DPH | 1 508,17 Kč |