Diamantový kotouč 500x60/25,4 DT 600 KMS Supra
| Kód: | 20010489 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 11 594,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 582,23 Kč |
| Přepočtená cena: | 495,39 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 409,41 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 500 mm |
| Díra: | 60/25,4 mm |
| Řada: | DT 600 KMS Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Max. otáčky: | 3 900 l/min. |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Počet segmentů: | 56 |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| Použití podle materiálu: | měkký a středně tvrdý klinker |
| EAN: | 4014855459551 |
| Katalog: | 360951 |
| Cena bez DPH: | 1 362,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 649,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 533,00 Kč |
| Cena s DPH | 27 264,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 530,12 Kč |
| Cena s DPH | 641,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 738,84 Kč |
| Cena s DPH | 2 104,00 Kč |