Diamantový kotouč 700x25,4 PRO ASPHALT
| Kód: | 20010148 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 17 087,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 121,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 730,36 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 603,61 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 700 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | PRO ASPHALT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,8 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 8.532 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, asfalt na betonu, čerstvý beton, abrazivní stavební materiály |
| EAN: | 5450248353751 |
| Katalog: | 70184632649 |
| Cena bez DPH: | 58,71 Kč |
| Cena s DPH | 71,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 248,08 Kč |
| Cena s DPH | 2 720,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 369,88 Kč |
| Cena s DPH | 2 867,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 610,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 158,10 Kč |