Kartáč 100-0,30 mm stopkový vlnitý
| Kód: | 10630129 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 38,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,85 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,65 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,36 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.125 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200332 |
| Katalog: | BL97055 |