Kartáč 100-6 mm stopkový NYLON
| Kód: | 10630069 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 119,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 98,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,09 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 12 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | nylonové vlnité vlákno |
| Tvar: | rotační |
| Max. otáčky: | 3500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012313 |
| Katalog: | 22032 |
| Cena bez DPH: | 131,50 Kč |
| Cena s DPH | 159,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,80 Kč |
| Cena s DPH | 88,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 86,53 Kč |
| Cena s DPH | 104,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,29 Kč |
| Cena s DPH | 180,64 Kč |