Kartáč 150x22,2-0,50 mm copánkový, 26 copů
| Kód: | 10630116 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 159,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,81 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Upínání: | 22,23 |
| Typ: | copánkový |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 9000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200202 |
| Katalog: | BL97026 |