Kartáč 125x20-0,30 mm vlnitý
| Kód: | 10630108 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 101,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,99 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,32 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,57 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 8500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.334 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200127 |
| Katalog: | BL97017 |
| Cena bez DPH: | 113,67 Kč |
| Cena s DPH | 137,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 178,82 Kč |
| Cena s DPH | 216,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,19 Kč |
| Cena s DPH | 20,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 156,61 Kč |
| Cena s DPH | 189,50 Kč |