Kartáč 125x20-0,30 mm vlnitý
| Kód: | 10630108 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 101,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,99 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,35 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Upínání: | 20 |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 8500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.334 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200127 |
| Katalog: | BL97017 |