Kartáč 150x20-0,30 mm vlnitý
| Kód: | 10630109 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 148,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 122,85 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,36 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,25 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Upínání: | 20 |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 6000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200134 |
| Katalog: | BL97018 |
| Cena bez DPH: | 320,23 Kč |
| Cena s DPH | 387,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,65 Kč |
| Cena s DPH | 166,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,53 Kč |
| Cena s DPH | 120,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 98,28 Kč |
| Cena s DPH | 118,92 Kč |