Kartáč 17-0,30 mm koncový vlnitý
| Kód: | 10630119 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 28,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,66 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,22 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,01 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 17 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.038 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200233 |
| Katalog: | BL97029 |
| Cena bez DPH: | 143,07 Kč |
| Cena s DPH | 173,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,22 Kč |
| Cena s DPH | 53,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 25,68 Kč |
| Cena s DPH | 31,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,86 Kč |
| Cena s DPH | 82,11 Kč |