Kartáč 175x32-0,30 mm vlnitý
| Kód: | 10630110 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 113,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 94,11 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,84 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 175 mm |
| Díra: | 32,0 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 6000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.834 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200141 |
| Katalog: | BL97019 |
| Cena bez DPH: | 98,40 Kč |
| Cena s DPH | 119,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,66 Kč |
| Cena s DPH | 28,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,07 Kč |
| Cena s DPH | 82,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,69 Kč |
| Cena s DPH | 231,95 Kč |