Kartáč 100-8 mm stopkový NYLON
| Kód: | 10630035 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 100,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,12 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,55 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 15 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Upínání: | stopka 8 mm |
| Typ: | nylonové vlnité vlákno |
| Tvar: | okružní |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804092315 |
| Katalog: | 21937 |
| Cena bez DPH: | 22,75 Kč |
| Cena s DPH | 27,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,02 Kč |
| Cena s DPH | 146,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,23 Kč |
| Cena s DPH | 46,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,24 Kč |
| Cena s DPH | 180,58 Kč |