Kartáč 175x32-0,30 mm vlnitý
| Kód: | 10630110 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 113,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 94,11 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,87 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,03 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 175 mm |
| Díra: | 32,0 mm |
| Upínání: | 32 |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 6000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.834 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200141 |
| Katalog: | BL97019 |