Kartáč 19-0,30 mm koncový copánkový
| Kód: | 10630121 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 38,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,49 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 19 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | copánkový |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.053 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200257 |
| Katalog: | BL97036 |
| Cena bez DPH: | 297,84 Kč |
| Cena s DPH | 360,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,81 Kč |
| Cena s DPH | 48,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,82 Kč |
| Cena s DPH | 32,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,12 Kč |
| Cena s DPH | 140,50 Kč |