Kartáč 150x30x32-0,30 mm vlnitá MOSAZ
| Kód: | 10630089 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 360,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 297,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 15,43 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,75 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 32,0 mm |
| Upínání: | 32 |
| Typ: | vlnitý drát mosazný |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 6 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.618 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715500098 |
| Katalog: | 040010 |