Kartáč 200x30x32-0,30 mm vlnitá MOSAZ
| Kód: | 10630090 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 446,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,92 Kč |
| Přepočtená cena: | 18,96 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15,67 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 200 mm |
| Díra: | 32,0 mm |
| Typ: | vlnitý drát mosazný |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 4 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.938 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715500104 |
| Katalog: | 040011 |
| Cena bez DPH: | 48,23 Kč |
| Cena s DPH | 58,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,69 Kč |
| Cena s DPH | 101,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 320,23 Kč |
| Cena s DPH | 387,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 330,83 Kč |
| Cena s DPH | 400,30 Kč |