Kartáč 24-0,30 mm koncový stopkový vlnitá MOSAZ
| Kód: | 10630093 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 62,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 51,41 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,64 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,18 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 24 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát mosazný |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.061 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715500135 |
| Katalog: | 040014 |
| Cena bez DPH: | 20,29 Kč |
| Cena s DPH | 24,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,23 Kč |
| Cena s DPH | 58,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 227,89 Kč |
| Cena s DPH | 275,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 164,55 Kč |
| Cena s DPH | 199,11 Kč |