Kartáč 63-0,30 mm stopkový vlnitý
| Kód: | 10630127 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 26,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,12 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,14 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,94 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 63 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 6000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200318 |
| Katalog: | BL97053 |
| Cena bez DPH: | 3 639,07 Kč |
| Cena s DPH | 4 403,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 25,68 Kč |
| Cena s DPH | 31,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,89 Kč |
| Cena s DPH | 90,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 100,28 Kč |
| Cena s DPH | 121,34 Kč |