Kartáč 75-0,30 stopkový vlnitý MOSAZ
| Kód: | 10630065 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 31,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 25,68 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,33 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 12500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012276 |
| Katalog: | 22028 |
| Cena bez DPH: | 39,81 Kč |
| Cena s DPH | 48,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 178,82 Kč |
| Cena s DPH | 216,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,82 Kč |
| Cena s DPH | 32,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,69 Kč |
| Cena s DPH | 85,54 Kč |