Fíbr 115x22,23 P 36+ 1187C INOX
| Kód: | 10380149 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 74,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,25 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,15 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 36+ |
| Zrno: | cubitron III |
| Řada: | CUBITRON III |
| Typ: | 1187C |
| Max. otáčky: | 10 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 7100309789 |
| Cena bez DPH: | 44,62 Kč |
| Cena s DPH | 53,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,36 Kč |
| Cena s DPH | 109,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 107,36 Kč |
| Cena s DPH | 129,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,85 Kč |
| Cena s DPH | 49,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 14,32 Kč |
| Cena s DPH | 17,33 Kč |