Fíbr 150x22,23 P 36+ 1187C INOX
| Kód: | 10380151 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 118,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,72 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,02 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,15 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 36+ |
| Zrno: | cubitron III |
| Řada: | CUBITRON III |
| Typ: | 1187C |
| Max. otáčky: | 10 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.033 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 7100309787 |
| Cena bez DPH: | 72,93 Kč |
| Cena s DPH | 88,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,24 Kč |
| Cena s DPH | 34,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,99 Kč |
| Cena s DPH | 41,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,47 Kč |
| Cena s DPH | 46,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 110,64 Kč |
| Cena s DPH | 133,87 Kč |