Unašeč 15x30-6 STZY stopka, měkký
| Kód: | 90020077 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 187,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 155,14 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,03 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 5 ks |
| Průměr: | 15 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Řada: | STZY |
| Max. otáčky: | 25 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.033 kg |
| EAN: | 4027497023578 |
| Katalog: | A2501015306 |
| Cena bez DPH: | 17,86 Kč |
| Cena s DPH | 21,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,16 Kč |
| Cena s DPH | 24,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,16 Kč |
| Cena s DPH | 24,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,86 Kč |
| Cena s DPH | 21,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,86 Kč |
| Cena s DPH | 21,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,16 Kč |
| Cena s DPH | 24,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 243,54 Kč |
| Cena s DPH | 294,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,64 Kč |
| Cena s DPH | 142,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,93 Kč |
| Cena s DPH | 90,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,39 Kč |
| Cena s DPH | 330,80 Kč |