Kartáč 100x20-0,30 vlnitý MOSAZ
| Kód: | 10630044 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 50,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,11 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,16 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,79 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 8000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012061 |
| Katalog: | 22007 |
| Cena bez DPH: | 32,49 Kč |
| Cena s DPH | 39,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 268,45 Kč |
| Cena s DPH | 324,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,07 Kč |
| Cena s DPH | 86,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,12 Kč |
| Cena s DPH | 32,81 Kč |