Kartáč 175x25-0,30 vlnitý MOSAZ
| Kód: | 10630047 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 195,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,17 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,28 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,85 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 175 mm |
| Díra: | 32,0 mm |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 7200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012092 |
| Katalog: | 22010 |
| Cena bez DPH: | 32,49 Kč |
| Cena s DPH | 39,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,12 Kč |
| Cena s DPH | 184,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,70 Kč |
| Cena s DPH | 77,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 178,82 Kč |
| Cena s DPH | 216,37 Kč |