Kartáč 65-0,30 stopkový hrnkový vlnitý MOSAZ
| Kód: | 10630067 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 41,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,93 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,74 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 12 ks |
| Průměr: | 65 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | hrnkový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012290 |
| Katalog: | 22030 |
| Cena bez DPH: | 17,19 Kč |
| Cena s DPH | 20,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,32 Kč |
| Cena s DPH | 59,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 96,69 Kč |
| Cena s DPH | 117,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 666,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 435,97 Kč |