Kartáč okružní 100, nylonový, stopka
| Kód: | 10630150 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 118,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 98,28 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,18 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200585 |
| Katalog: | BL97300 |
| Cena bez DPH: | 1 297,83 Kč |
| Cena s DPH | 1 570,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,60 Kč |
| Cena s DPH | 72,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,69 Kč |
| Cena s DPH | 101,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,57 Kč |
| Cena s DPH | 28,52 Kč |