Lamelový kotouč 115 x 22,23 P 60 FESTA talířový
| Kód: | 10090363 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 30,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 25,11 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,07 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 60 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | bavlna |
| Unašeč: | sklolaminát |
| Řada: | FESTA |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8590804029090 |
| Katalog: | 22141 |
| Cena bez DPH: | 42,83 Kč |
| Cena s DPH | 51,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,76 Kč |
| Cena s DPH | 107,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,29 Kč |
| Cena s DPH | 146,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,38 Kč |
| Cena s DPH | 53,70 Kč |