Lamelový brusný kotouč 115 x 22,23 P 80 SLTZ ZKS
| Kód: | 10090412 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 83,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 69,03 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,93 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTZ ZKS |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, hliník, litina, titan |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497026784 |
| Katalog: | A27261150801418 |
| Cena bez DPH: | 71,34 Kč |
| Cena s DPH | 86,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,81 Kč |
| Cena s DPH | 286,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,83 Kč |
| Cena s DPH | 106,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 109,30 Kč |
| Cena s DPH | 132,25 Kč |